PIRKITE INTERNETU

Pristatome lojalumo programą žmonėms su negalia

Patalpinta: 2022-09-01

Į mūsų „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

„Lietuvoje gyvena daugiau nei 250 tūkstančių žmonių su įvairiomis negaliomis. Didelė dalis jų susiduria ne tik su finansiniais, bet ir priėmimo į visuomenę, iššūkiais. Tikime, kad šviesdami visuomenę, didindami jos informuotumą ir supratimą apie žmones su negalia, keisis visuomenės požiūris. Kartu vienas dėl kito turime stengtis ir kurti pokytį“, – teigia „Camelia“ vaistinių tinklą valdančios „Nemuno vaistinės“ generalinė direktorė Aušra Budrikienė.

Ne mažiau svarbus ir kitas mūsų siekis – didinti reikalingų prekių prieinamumą mažinant kainas žmonėms su negalia.

Neretai žmonės su negalia turi apribotą darbingumą ir gauna mažesnes pajamas. Visgi dėl įvairių sveikatos būklių,  šiai pacientų grupei ypač svarbu įsigyti vaistų, kitų medicininių priemonių ar maisto papildų. Mūsų naujoji lojalumo programa padės šiai pacientų grupei net iki 30 proc. sumažinti savo išlaidas.

„Iki šiol į vaistinę atėję žmonės su negalia dažnai teiraudavosi dėl papildomų palankių sąlygų apsipirkimo metu. Nuo šiol galėsime pasiūlyti tapti lojalumo programos nariais ir sutaupyti,“ – priduria „Camelia“ vaistininkas Rimvydas Blynas.

Visi, kurie taps lojalumo programos „Kartu vienas dėl kito“ nariais, „Camelia“ vaistinėse gaus šias nuolaidas: iki 30 proc. maisto papildams, iki 25 proc. – kosmetikai, iki 20 proc. – nereceptiniams vaistams, iki 15 proc. – receptiniams vaistams ir iki 20 proc. kitam asortimentui.

Nuolaidos prekėms galios fizinėse „Camelia“ vaistinėse pateikus „Mažų kainų“ kortelę kartu su neįgaliojo pažymėjimu.

Internetinėje vaistinėje www.camelia.lt žmonėms su negalia bus taikomas nemokamas prekių pristatymas į namus.

Daugiau informacijos – www.camelia.lt/kartu