PIRKITE INTERNETU

Apie mus

UAB „Nemuno vaistinė“ valdo vieną iš didžiausių vaistinių tinklų „Camelia”. Vaistinių skaičius su kiekvienais metais didėja ir šiuo metu Lietuvoje veikia 331 vaistinė „Camelia“. UAB „Nemuno vaistinė“ veiklą pradėjo 1991 m.

Vaistinių tinklo „Camelia“ tikslas – pasiūlyti Jums vaistus ne tik bene mažiausiomis kainomis rinkoje, bet ir suteikti profesionalų aptarnavimą, konsultacijas visais sveikatos ir grožio klausimais.

Vaistinių tinklas „Camelia“ pirmasis iš vaistinių tinklų Lietuvoje pradėjo taikyti farmacinės rūpybos elementus. Teisiškai įtvirtinus farmacinės rūpybos sąvoką vaistinėje „Camelia“ apsilankantiems žmonėms atsiveria galimybės pasiūlyti papildomas farmacinės rūpybos paslaugas: pagalbą lėtinėmis ligomis sergantiems žmonėms tinkamai kontroliuoti savo ligą, visų žmogaus vartojamų vaistų, namų vaistinėlės peržiūrą ir suderinimą, vaistų išskirstymą pagal vartojimo laiką ir kt.

Su „Camelia“ Mažų kainų kortele Jūs ne tik galite įsigyti prekių už mažesnę kainą, pasinaudoti didelėmis nuolaidomis, bet ir būsite nustebinti asmeniniu dėmesiu bei sulauksite „Camelia“ SMS žinutės su gimtadienio nuolaida. Turėdami Mažų kainų kortelę vaistinėse „Camelia“ taip pat galite pasinaudoti ir teikiamomis nemokamomis paslaugomis: pasitkrinti regėjimą, pasimatuoti kraujospūdį, nusistatyti odos tipą ar pasikonsultuoti su gydytojais. Esame dėkingi Jums, kad šiandien Mažų kainų kortele naudojasi daugiau nei 1 000 000 Lietuvos gyventojų.

Vaistinių tinklas „Camelia“, neatsilikdamas nuo naujausių tendencijų, kuria ir internetinės prekybos tradicijas. Nuo 2011 m. veikiančioje internetinėje vaistinėje „Camelia“, vartotojų skaičius nuolat auga. Pagal naujausius duomenis, praėjusiais metais „Camelia“ el. vaistinės klientų skaičius išaugo dvigubai. Atsižvelgdami į vis didėjančias internetinės prekybos apimtis ir vartotojų poreikius reguliariai atnaujinamas ne tik dizainas, bet ir diegiamos naujovės.  

Didžiausia dalis Lietuvos gyventojų yra labiausiai patenkinti vaistinių „Camelia“ teikiamomis paslaugomis*.  Tad kodėl klientai renkasi vaistines „Camelia“?:

 *Teiginiai pateikti, remiantis „Spinter tyrimų“ 2016 atlikto tyrimo duomenimis.

Vaistinėse „Camelia" galite įsigyti 10 Eur, 20 Eur, 30 Eur ir 50 Eur vertės dovanų kuponus. 

Dovanų kupono naudojimo taisyklės:

- Dovanų kuponas suteikia Jums teisę įsigyti prekių už nurodytą sumą.

- Vienu dovanų kuponu mokėti galima tik vieną kartą. Jeigu prekių yra įsigyjama ne už visą sumą, kuri nurodyta kupone, skirtumas nėra grąžinamas.

- Jei prekės kaina didesnė nei dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima sumokėti grynais pinigais arba mokėjimo kortele.

- Dovanų kuponas nėra priimamas atgal ir negali būti keičiamas į pinigus.

- Vaistinės „Camelia“ nekeičia pamestų arba kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus.

- Jeigu dovanų kuponas yra sugadintas ar kitaip pažeistas, Jūs galite prarasti teisę pasinaudoti dovanų kuponu.

- Dovanų kuponas suteikia Jums teisę nusipirkti prekių visose vaistinėse „Camelia“, išskyrus frančizes. „Camelia“ frančizių sąrašas nurodytas www.camelia.lt

- Šiuo kuponu negalima apmokėti kompensuojamųjų vaistų ir med.pagalbos priemonių priemokos.