PIRKITE INTERNETU

Lojalumo programa žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“

kartu.jpg

Į mūsų „Camelia“ vaistines kasdien užsuka tūkstančiai žmonių, tarp kurių – nemažai asmenų, turinčių negalią. Neretai jiems, siekiant gerai jaustis ir gyventi visavertį gyvenimą, tenka įsigyti ne vieną vaistą, papildus ar kitas svarbias prekes, o tai dažnai lemia sunkesnę finansinę situaciją. Turintys negalią dažnai susiduria ir su kitu iššūkiu – atskirtimi. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome naują lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

Nuolaidos fizinėse vaistinėse tapus lojalumo programos dalyviu:

Pasiūlymas netaikomas prekėms, kurioms taikomos kitos akcijos, nuolaidos ar pasiūlymai. Akcija taikoma administracijos patvirtintam prekių sąrašui, kurį galite rasti vaistinėse. Nuolaidos netaikomos mineraliniam vandeniui, dovanų kuponams, kompensuojamiesiems vaistams ir med. prekėms, perkant su kompensuojamų vaistų receptu. Nuolaidos ir sąlygos UAB „Nemuno vaistinė“ administracijos sprendimu gali būti pakeistos.

Lojalumo programos taisyklės:

Prisijunkite prie neįgaliujų lojalumo klubo vaistinėje internete ir gaukite NEMOKAMĄ PREKIŲ PRISTATYMĄ į namus.

Norint tapti neįgaliųjų lojalumo programos dalyviu vaistinėje internete, prisijungus prie paskyros arba ją susikūrus, „Paskyros informacija“ skiltyje reikia pažymėti sutikimą „Noriu tapti lojalumo programos žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“ nariu“ ir suvesti vaistinėje gautos Neįgaliojo kortelės numerį. Sistema automatiškai patikrins ar pirkėjas turi teisę į lojalumo programos žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“ naudas.

Akcijos sąlygos ir nuolaidų taikymo laikotarpis gali keistis.

Išsamesnė informacija ir atnaujintos MKK naudojimo taisyklės ČIA.

Kviečiame pažiūrėti lojalumo programos „Kartu vienas dėl kito“ klipą: