PIRKITE INTERNETU

Lojalumo programa žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito"


Nauja vaistinių tinklo „Camelia“ reklaminė kampanija siekia padrąsinti žmones siekti asmeninių laimėjimų. „Turime tai, ko reikia pergalėms“, – tai skelbia pagrindinė žinutė. Vaizdo klipe savo kasdienybę atskleidė žinomi žmonės, kurie savo istorijomis siekia įkvėpti pasitikėjimo žmonėms su negalia. Rūpintis buities klausimais, mankštintis ar siekti aukščiausio lygio sporto laimėjimų – visa tai įmanoma kiekvienam, nepaisant turimos negalios

Ši reklama yra ilgalaikės socialinės komunikacijos kampanijos  „Kartu vienas dėl kito“ dalis, kuriame siekiama didinti visuomenės supratimą apie negalią turinčius žmones. Mes, „Camelia“ vaistinių tinklas, siekdami žmonėms su negalia kuo prieinamesnių kainų ir norėdami mažinti patiriamą izoliaciją visuomenėje, pristatome lojalumo programą „Kartu vienas dėl kito“.

Vaistinių tinklas „Camelia“ yra paralimpinės komandas partneris nuo 2022 m. rugpjūčio.

 

Nuolaidos vaistinėse tapus lojalumo programos dalyviu:

 

 

Pasiūlymas netaikomas prekėms, kurioms taikomos kitos akcijos, nuolaidos ar pasiūlymai. Akcija taikoma administracijos patvirtintam prekių sąrašui, kurį galite rasti vaistinėse. Nuolaidos netaikomos mineraliniam vandeniui, dovanų kuponams, kompensuojamiesiems vaistams ir med. prekėms, perkant su kompensuojamų vaistų receptu. Nuolaidos ir sąlygos UAB „Nemuno vaistinė“ administracijos sprendimu gali būti pakeistos.

 

Lojalumo programos taisyklės:

 

Prisijunkite prie neįgaliujų lojalumo klubo vaistinėje internete ir gaukite NEMOKAMĄ PREKIŲ PRISTATYMĄ į namus.

 

Norint tapti neįgaliųjų lojalumo programos dalyviu vaistinėje internete, prisijungus prie paskyros arba ją susikūrus, „Paskyros informacija“ skiltyje reikia pažymėti sutikimą „Noriu tapti lojalumo programos žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“ nariu“ ir suvesti vaistinėje gautos Neįgaliojo kortelės numerį. Sistema automatiškai patikrins ar pirkėjas turi teisę į lojalumo programos žmonėms su negalia „Kartu vienas dėl kito“ naudas.

Akcijos sąlygos ir nuolaidų taikymo laikotarpis gali keistis.

Išsamesnė informacija ir atnaujintos MKK naudojimo taisyklės ČIA.

 

Kviečiame pažiūrėti lojalumo programos „Kartu vienas dėl kito“ klipą  „Turime tai, ko reikia pergalėms“: